Vitos Sala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vitos Sala

Sveikas atvykęs į Vitos Salą! Prisijunk prie genties ir mėgaukis laukiniais nuotykiais!
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Taisyklės norintiems vesti konkursą

Go down 
AutoriusPranešimas
Salos Karalienė
Salos Karalius (Admin)
Salos Karalius (Admin)
Salos Karalienė


Pranešimų skaičius : 193
Join date : 2009-08-07
Age : 25
Miestas : Vitos Sala

Salos gyventojas
Vardas: Vita Vėjaširdė
Amžiaus rangas: Salos karalienė
Gyvybės taškai:
Taisyklės norintiems vesti konkursą Left_bar_bleue95/100Taisyklės norintiems vesti konkursą Empty_bar_bleue  (95/100)

Taisyklės norintiems vesti konkursą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Taisyklės norintiems vesti konkursą   Taisyklės norintiems vesti konkursą Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 3:59 pm

Norėdami vesti konkursą, turite gauti leidimą: parašyti man arba bet kuriam moderatoriui, kuris perduos tą žinutę man. Žinutėje, kurioje prašysite gauti leidimą vesti konkursą, jūs turite parašyti:
1. Konkurso pavadinimą, išsamų aprašymą;
2. Galima įkelti ir konkurso paveiksliuką, bet jei tokio neturite, tuo pasirūpins moderatoriai arba aš, administratorė.

Tai va. O dabar taisyklės:
1. Jei pradėjote konkursą, bet jo negalite užbaigti dėl išvykimo ar kitų priežasčių, turite pranešti kuriam nors iš moderatorių arba administratorei. Pasirūpinsime, kad konkursas būtų tęsiamas arba laikinai sustabdysime.
2. Negalima vesti kvailo ar įžeidžiančio konkurso, pvz: kvailiausias narys arba seksualiausia foto. Tokių konkursų temos bus iškart trinamos, o jų autoriams bus skiriamos bausmės: draudimas vesti konkursus kelioms dienoms ar visam laikui, arba banas forumo RPG, tai yra, pakliūni į savo genties kalėjimą. Jei esi laukinukas, kuris negyvena gentyse, o bastosi po salą ir nepriklauso jokiai genčiai, būsi uždarytas į Pagrindinį kalėjimą.
Atgal į viršų Go down
https://sala.forumlt.com
 
Taisyklės norintiems vesti konkursą
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vitos Sala :: Konkursai :: Konkursų taisyklės-
Pereiti į: